İNSAN OKUMALARI

Hayatımızın tüm gizemi adımız ve soyadımızda gizli. İkili ilişkilerde yaşayacağımız sorunlar, güçlü yönlerimiz, zayıf yönlerimiz, hayattan beklentilerimiz, anne ve babalarımızın bize davranışlarının nedenleri, arkadaş ilişkilerimizdeki konumumuz, iş hayatındaki duruşumuz hepsi birde sadece adımızda ve soyadımızda.

Kader ve alın yazısının gizlenmesi enerji bedeninden alınıp adımıza ve soyadımıza işlenmiş durumda. İnsan okumaları ile hiç tanımadığınız birinin kaybetme korkusu olduğunu nasıl anlayabilirsiniz? Öfkenizin kendinizi ifade edememekten kaynaklandığını? Peki harekete geçememe nedeninizin sadece onaylanma duygunuzdan ötürü olduğunu bilseydiniz kendinize nasıl davranırdınız.

Bağımlı olduğunuz şeylerin arkasında yatan suçluluk duygunuzun kendinizi inkar etmek ve yok saymak ile bağlantılı olduğunu söylerse biri ne düşünürdünüz?

Sizinle ilgili bütün planları yine sizin yaptığınızı ve bunu görmek için kendinize bir harita olarak adınızı ve soyadınızı alarak geldiğinizi biliyor muydunuz? İşin ilginç tarafı, bütün yaşadıklarınızı sizin seçtiğinizi ve çocuklukta yaşadığınız her olumsuz durumun hayatınız içinde sürekli büyüyüp sizi ablukaya aldığını, bu yaşananlarında kendinizi kendinize uyandırmak için yapılmış bir seçim olduğunu size söylersem, kendinizi nasıl hissedersiniz?

Herkesi çok ama çok sevmenin, sevdiklerinize sürekli hediyeler almanızı, kendinizi değersizleştirmenin aslında sevgi açlığınızdan geldiğini ve insanların sizi sevmeleri için bin bir türlü fedakarlıklarda bulunduğunuzu görseydiniz, bu yüklerden arınıp artık kendinizi sevmenin yollarını arar mıydınız?

Peki ya sezgilerinizi yok sayıp, analitik olan zihninize göre hareket edip günün sonunda yüzlerce keşke biriktirip acı çeken kendinize dışarıdan bakıp ne yapıyorsun sen kızım/oğlum dediğinizde yediğiniz kazıkların yine kendinizi cezalandırıp uyandırmak için olduğunu biliyor muydunuz?

Mükemmeliyetçiliğinize ne demeli peki? Her şeyi kendiniz yapıp etrafınızdakileri beceriksiz görmeyi sonrasında da mide ağrıları, migren, karın krampları, bitkinlik yaşayıp stres içinde ömrünüzü tüketen sizin temelde bu huyunuzu terk etmeniz gerektiğini adınızın bağıra bağıra size haykırdığını bilseydiniz adınızı mı değiştirirdiniz? Davranışınızı mı?

Bir şirketiniz mi var? Orada çalışan personelin yeterliliklerini bilmek ister misiniz? Görev verdiğiniz insanların iş yapış modellerine göre onlara nasıl davranmanız gerektiğini bilince doğru adama doğru işi vermenin rahatlığını yaşamak nasıl bir duygu olur? Büyüme planlarınızda hangi insanlar sizinle yol alabilir? Sürekli onaylanma isteği yaşayan sorun odaklı bir personel ile çözüm odaklı ve onay ihtiyacı olmayan bir personele vereceğiniz işler aynı mı olmalı?
 
Peki bir çalışan mısınız? İş arkadaşlarınız ile sorun mu yaşıyorsunuz? Patronunuzun istekleri doğrultusunda yetersizlik mi hissediyorsunuz? Size verilen işleri anlamakta zorluk mu çekiyorsunuz? İşinize hakimsiniz ve mükemmelsiniz fakat kendinizi yetersiz mi görüyorsunuz?

Haritanız Siz’siniz. Kendinize olan yolculuğunuzda yüzlerce seçim var ve bu seçimleri seçme nedenleriniz. Bu nedenler adınızda kodlanmış vaziyette duruyor ve siz kendinizi keşif yolculuğuna çıkarak kendi hakkınızdaki gerçekliklere erişeceksiniz?

Nasıl mı? Ben Kimim sorusunu sorarak?

Cevaplar, adınızın her bir harfinde gizli. Kendi gerçekliğinizi keşfe davet ediyoruz sizi. Adınızı ve soyadınızı alıp gelin sadece susup dinleyin. Kendiniz size nasıl görünecek birlikte açığa çıkartalım…
 
Sadece bu mu? Değil tabi, eşiniz ile uyumunuz, çocuklarınız için yapmanız gerekenler, hayat arkadaşı adayınızın size göstermeye çalıştıkları, çocuğunuza vereceğiniz isimler, iş arkadaşları ile olan çatışmalarınızın nedenleri, maruz kaldığınız saldırıların arkasındaki gizemli nedenler hepsi evet hepsi ve daha fazlası bu çalışmada açığa çıkacak…

İsim analizi talep formu:


Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz


 

Detaylar için; info@mordanismanlik.org ya da 0532 633 6919 numaralı telefonlardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.